Konusunda uzman kadromuz ve teknolojik alt yapımız ile tüm teknik bordrolama işlemlerinizi gerçekleştiriyor ve yasal gereklilikleri sizin için eksiksiz yerine getiriyoruz.

Bordro hazırlamak; yasal bir zorunluluk olmasının yanı sıra mevzuat takibi ve parametre güncellemeleri nedeniyle ister insan kaynakları, ister muhasebe servisleri olsun, ilgili birime iş yükü getiren, ancak şirkete katma değer yaratmayan bir uygulamadır.

Bizim Servis, firmanızın ihtiyaçlarına en uygun çözümün tespitinden sonra tüm bordrolama süreciniz için uygun sistemi kuruyoruz. Personelinizin özlük işlemlerinden başlayarak tüm çalışma süreci içindeki yasal işlemlerini takip ediyoruz. Firmanıza ait tüm işyerlerinin Sosyal Sigorta bildirgelerini düzenliyoruz. Ayrıca ihtiyaç duyduğunuz raporları doğru, eksiksiz ve gününde hazırlayarak, organizasyonunuzda katma değer yaratmayan süreçlerin ortadan kaldırılmasına yardımcı oluyoruz. Tüm işe yerleştirme ve fesih süreçlerinde danışmanlık yapıyoruz. Gizlilikten ödün vermiyor ve çalışan ücretlerinin kesinlikle bilinmemesini sağlıyoruz.