İnsan Kaynakları PolitikamızÇalışma PrensiplerimizEğitim ve Gelişim Yönetimiİşe Alım SürecimizŞimdi Başvur
insan-kaynaklari-gorseli

İnsan Kaynakları Politikamız

BS Bizim Servis olarak her zaman açık kapı politikası savunan ulaşılır İK olmayı hedefleriz.

Haftalık ve aylık toplantılarda çalışanların görüşlerine de yer verir, uzman çalışanların da görüşlerini paylaşmaları amacı ile belirli dönemlerde toplantılara katılmalarına imkan sağlarız.

Birimler arası iletişime önem verir ve aidiyet duygusuna katkısına inanarak, birimler arası işbirliğini kurum dışı sosyal aktiviteler ile geliştirmeyi amaçlarız.

Çalışma Prensiplerimiz

BS Bizim Servis olarak çalışma prensiplerimiz kalitemizi sürdürmek adına bazı değerleri içermektedir.

Bizim Servis hizmet sunumu, müşteri ve çalışanları ile ilişkileri bu değerler üzerine kuruludur. Bu değerler aşağıdaki maddeleri içermektedir.

  • İnsana Saygı
  • İş Ahlakı
  • Çalışan Mutluluğu
  • Dürüstlük ve Samimiyet
  • Ekip Çalışması
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Çalışma Disiplini
  • Değişime Açıklık
calisma-prensiplerimiz-gorseli
egitim-ve-gelisim-yonetimi-gorseli

Eğitim ve Gelişim Yönetimi

BS Bizim Servis olarak Eğitim ve Gelişim süreçlerimizi, ağırlıklı olarak Y kuşağı ve mavi yaka olan istihdamımıza uygun olarak kurgular, istihdam ettiğimiz her bir bireyin kişisel ve mesleki gelişimine önem veririz.

Yenilikçi ve kalite odaklı eğitim politikamızla, çağın gereklerine uygun eğitim sistemleri belirler, verdiğimiz hizmetin kalitesinin aksamaması için bu süreci eğitimlerimiz ile destekleriz.

Kişisel gelişim eğitimlerinin mesleki eğitimler kadar önemli olduğunun bilincinde eğitim politikaları ile çalışanlarımızı kaynaştırıcı ve aidiyet duygularını arttırıcı eğitimler planlarız.

Beyaz yakalı çalışanlarımızı ve yöneticilerimizi yeteneklerine göre eğitimlere yönlendirir kendilerini geliştirmelerine olanak tanırız.

İşe Alım Sürecimiz

BS Bizim Servis olarak işe alım politikamızı, müşterilerimizin ve sektörün ölçülebilir ihtiyaç analizleri doğrultusunda ihtiyacı  en verimli şekilde planlayarak, müşterilerimizin ve BS Bizim Servis’in  değerlerine en uygun adayların doğru pozisyonlara yerleştirilmesi ile oluştururuz.

En doğru adayın , en doğru pozisyona en hızlı şekilde yerleştirilmesi için, yetkin işe alım ekibimizle , çağın modern teknik ve süreçleri ile yerleştirmeleri sağlarız.

İşe alım süreçlerimizi yıllık ya da dönemsel sistemli ve şeffaf bir sistem ile oluşturur , süreçlerimizi bu plan dahilinde kurgularız.

Ailemizde başarılı olan her bireye başarısını devam ettirdiği sürece yükselme şansı ve kendini geliştirme şansı tanırız. İşe alım süreçlerimizde kadın istihdamına ve kadın yönetici istihdamına önem verir , buna uygun hareket ederiz. %50 oranında kadın çalışan istihdam etmekteyiz.

ise-alim-sureci-gorseli

ŞİMDİ BAŞVUR

Aşağıdaki düğmeye tıklayarak açık pozisyonlarımızı listeleyebilir ve size uygun olan iş ilanlarımıza başvurabilirsiniz.